Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
E Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret nedir?

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir şekilde çoklu ödeme seçenekleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama imkanına sahip olursunuz.

Dijital ortamda gelişen ve büyüyen pazar içerisinde büyük bir rekabet ve bu rekabette doğru stratejilerle doğru kanala yatırım yapmayı hedeflemiş birçok işletme yer alıyor. Bu aşamada Act Global Digital e-ticarete adım atmayı planlayan veya zaten adım atmış tüm işletmelere güçlü motivasyon ve kararlılığıyla yanınızda olur.

Bizimle Görüşmeden E-Ticaret’e Girmeyin!

E-ticarette atılacak ilk adım doğru altyapının seçimidir bu aşamada sayfa hızı ve fiyat/performans bakımından en doğru tercihin yapılması gerekmektedir. Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Kullanıcıları online mağazanızda tutabilmelisiniz ve onlara mağazanıza girdikleri andan satın alma işlemini tamamlayana kadar yüksek kullanıcı deneyimi sunmalısınız. Doğru altyapı seçiminden sonraki aşamada, doğru tema, doğru içerik planlaması ve pazar yerlerinde varlığınızı gösterebilmeniz için kurulumlarınızın sağlanmasında a’dan z’ye profesyonel danışmanlık sağlıyoruz. Dijitalde ürün veya hizmetlerinizi doğru zamanda ihtiyacı olan kullanıcıların karşılarına çıkartmak üzere dijital pazarlama uzmanlarımız ile size uygun pazarlama stratejilerini kullanarak yatırım getirinizi arttırma yolunda çözüm ortağınız oluyoruz.

Online pazar içerisindeki bu rekabet ortamında her işletme için aynı stratejiler geçerli olamayacağı için müşteri potansiyelinizi ve ürün/hizmetlerinizin tanımını sağlayarak kişiselleştirilmiş stratejiler planlıyor ve yürütüyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için burayı tıkyabilirsiniz

Bizimle İletişime geçebilirsiniz

  image3 home4
  İletişime geç
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Şimdi Ara